Kampanyaya Katılım Koşulları/Şartları

Bu Çekiliş ENPATİKS KEDİ KUMU İTHALAT İHRACAAT LTD ŞTİ tarafından düzenlenmektedir.


* Her Kupon 1 Katılım Hakkına Sahiptir. Her Kampanya Pakeri 1 Çekiliş Hakkıdır*
* Kupon Numaranız ile Fatura Numaranız Kayıt Altındadır. Kupon ve Faturanız Çekiliş Sonuna * Kadar Saklanmalıdır. Kupon ve Faturası olmayan talihlinin hakkı geçersiz sayılmaktadır.
* Çekilişte 1 Kişiye IPhone 11 64 GB, 2 Kişiye AirPods 2.Nesil Bluetooth Kulaklık, 3 Kişiye 1Yıllık (8 Adet Ambalajsız Kum) verilecektir.
* 6 Asil Talihli ve 6 Yedek Talihli belirlenecektir, Şartnamelere uymayan asil talihlinin hakkı, yedek talihliye geçecektir.
* Kampanya katılımında sunulan kimlik bilgilerinin ispatı ve doğruluğu katılımcıya aittir.
* Çekilişe katılan katılımcılar arasına yalnızca Türkiye’de ikamet eden kullanıcılar dahil edilir ve kazanılan hediye çekleri katılımcının Türkiye’de belirttiği adrese gönderilir. Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
* Bu kampanyaya 18 yaşından küçük kullanıcıların katılması yasaktır, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiye verilmez.
* Şirket çalışanları ve kampanyanın geliştirilmesinde çalışmış çalışanlar ile onların birinci derece akrabaları projeye katılamaz, katılmış olsalar dahi ödül kazanamazlar.
* Şirket hile yaptığı tespit edilen katılımcıları kampanya dışı bırakma hakkını saklı tutar.
* Şirket kampanyanın sonunda kazananların isimlerini dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, tanıtım malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak yayınlayabilir.
* Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
* Kampanya 10 Aralık 2020 00:01 başlayacak ve 31 Aralık 2020 23:59 son bulacaktır. Çekiliş 25 Ocak 2021 tarihinde canlı yayın ile instagram üzerinden düzenlenecektir.
* Kampanya boyunca, Kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar ve internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığı ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğu tespit edilmesi durumunda, Şirket ilgili katılımcıları hiçbir uyarı yapmadan çekilişten ihraç etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsa dahi bütün katılım verileri silinir ve ödül kazanma hakları ortadan kaldırılır. Şirket dilediği zaman bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
-İhtilaf vukuunda Kocaeli Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

×